DSC 0754Pomimo wielu niewiadomych i różnych obawach tegoroczny Orszak Trzech Króli wyruszył na ulice Sandomierza. Tradycyjnie nasza parafia dołączyła do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, którą prowadził jeden z Króli. Naszą parafię od początku prezentował m.in. ks. Grzegorz, który wraz z ks. Biskupem Krzysztofem Nitkiewiczem i ks. Dziekanem Stanisławem Chmielewskim zmierzali w stronę sandomierskiego rynku. Oczywiście nie zabrakło naszych wytrwałych parafian, którzy nie zrazili się zimnym wiatrem i opadami prawie śniegu, czyli tradycji stało się zadość.

(fot. ks. G. Słodkowski)

DSC 0801   DSC 0805
   
DSC 0824 DSC 0840
DSC 0888  

Pełna relacja na stronie diecezji www.diecezjasandomierska.pl

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2023 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!