Witamy serdecznie internetowych gości!

Zapraszamy do zapoznania się z stroną internetową naszej parafii. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące historii parafii, osób konsekrowanych oraz duchownych, a także bieżące informacje, ogłoszenia czy intencje na najbliższy tydzień.

×

Błąd

Could not load feed: http://ekai.pl/rss/

W sobotę 16 listopada 2013 roku odbył się Dekanalny Turniej Futsalu ministrantów i lektorów dekanatu sandomierskiego. Wydarzenie to zgromadziło drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Jako pierwsi zmagania na boisku podjęli najmłodsi ministranci ze szkół podstawowych, następnie rywalizowali gimnazjaliści, a po nich grupa lektorów z liceum. Turniej był eliminacją do Diecezjalnego Turnieju Ministrantów w Futsalu. Naszą parafię Św. Józefa reprezentowały dwie grupy: ministranci młodsi i lektorzy. Obie drużyny po zaciętej, sportowej rywalizacji uplasowały się w swych kategoriach kolejno: ministranci młodsi na 3 miejscu, a lektorzy na drugim miejscu. Sportowe zmagania zostały zwieńczone uroczystym wręczeniem pucharów i dyplomów poszczególnym drużynom przez dekanalnego duszpasterza młodzieży. Wszyscy uczestnicy otrzymali też drobne upominki.

IMG 0208  IMG 0210 
IMG 0152  IMG 0162 

W Święto Patriotyczne, w rocznicę odzyskania Niepodległości w naszej parafii gościliśmy uczniów II LO w Sandomierzu. Po uroczystej Mszy św. młodzi patrioci przedstawili program słowno – muzyczny pod kierunkiem polonistów. Parafianie wielkim aplauzem wynagrodzili młodych i nauczycieli za trud i kunszt włożony w przedstawienie naszej historii.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2024 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!