Witamy serdecznie internetowych gości!

Zapraszamy do zapoznania się z stroną internetową naszej parafii. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące historii parafii, osób konsekrowanych oraz duchownych, a także bieżące informacje, ogłoszenia czy intencje na najbliższy tydzień.

×

Błąd

Could not load feed: http://ekai.pl/rss/

DSC 1273W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia gościliśmy w naszej świątyni Chór Katedralny, który tradycyjnie, jak co roku uświetniał liturgię i kolędował wraz z wiernymi.

Corocznym zwyczajem w dzień Wigilii Bożego Narodzenia zebrały się wraz z Siostrami i Duszpasterzami naszej parafii osoby samotne, które w to szczególne popołudnie wspólnie wieczerzały i kolędowały w Domu Bł. Ks. Antoniego Rewery.

DSC 1266 DSC 1268

IMG 012220 grudnia rozpoczęliśmy w naszej parafii - adoracją Ikony Chrystusa Nauczyciela - przygotowanie do Diecezjalnych Dni Młodzieży, które odbędą się w Sandomierzu we wrześniu 2014 roku. Adoracja rozpoczęła się po Mszy św. o godz. 1800. Do udziału w niej zaproszone były dzieci, młodzież, dorośli a w szczególny sposób kandydaci przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania.

 

IMG 0126 2

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia w naszym kościele gościł Święty Mikołaj. Oczywiście radości było, co nie miara. Każdy z obecnych na wieczorowej Mszy św. został obdarowany przez Świętego.

IMG 0035  IMG 0006 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2024 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!