XII Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy do udziału w oktawie Bożego Ciała. Każdego dnia o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa a po nim procesja. Zachęcamy dzieci i młodzież do aktywnego włączenia się w procesje – dzieci I Komunijne do sypania kwiatów i dzwonienia w czasie procesji. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała odbędzie się błogosławieństwo dzieci a także poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta dziękczynna dla szkół znajdujących się na terenie naszej parafii o godzinie 8.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty w czwartek od godz. 17.00.
  3. W sobotę, jak każdego 25. dnia miesiąca będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18.00 w Obronie Życia.
  4. Nabożeństwa czerwcowe każdego dnia o godz. 17.30.
  5. W dniach od 20 do 26 czerwca w naszej diecezji będziemy przeżywać IV Diecezjalny Kongres Eucharystyczny. Plan stacji kongresowych: Poniedziałek – stacja kongresowa ludzi pracy w Konkatedrze w Stalowej Woli. Wtorek - stacja kongresowa dzieci komunijnych w Janowie Lubelskim. Środa - stacja kongresowa ludzi starszych i chorych w par. MB Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu. Czwartek - stacja kongresowa w każdej parafii – całodzienna adoracja w naszym kościele. Piątek - stacja kongresowa duchowieństwa i osób konsekrowanych na Świętym Krzyżu. Sobota - stacja kongresowa rodzin w Sulisławicach. Niedziela – stacja kongresowa wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych – 10.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele św. Michała i procesja do Bazyliki Katedralnej, 11.00 Msza św. w Katedrze pod przewodnictwem kard. Gercharda Mullera. Więcej informacji na plakacie i na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do udziału w spotkaniu ludzi starszych i chorych w Tarnobrzegu – zapisy w zakrystii lub kancelarii do wtorku. Natomiast wyjazd rodzin do Sulisławic we własnym zakresie.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2022 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!