XVII Niedziela Zwykła

  1. Jutro przypada dzień imienin Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza. Polecajmy posługę Księdza Biskupa dobremu Bogu. Św. Krzysztof jest także patronem kierowców. Z tej racji po Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcimy pojazdy mechaniczne i będziemy modlić się w intencji kierowców, aby owocnie służyli innym i unikali nieszczęśliwych wypadków. W dniu tym na Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się w intencjach obrony życia.
  2. Przygotowujemy się do kolejnego etapu prac na dziedzińcu. Będzie on obejmował tynkowanie muru i ułożenie kostki. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  3. Decyzją Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek z naszej wspólnoty odchodzi s. Rozalia, jest skierowana do pracy w Lublinie. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro, które dzięki Siostrze doświadczyła nasza wspólnota parafialna. Życzymy wielu łask Bożych i sił do pracy. Siostrę Rozalię zastąpi s. Grażyna.
  4. W dniu 30 lipca (najbliższą sobotę) organizujemy z parafii pielgrzymkę autokarową. W programie odwiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku, Przemyśl oraz Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej. Więcej informacji u ks. Mariusza. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do udziału. Koszt 70 zł.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2022 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!