XVIII Niedziela Zwykła

  1. We wtorek, będziemy przeżywać nasz parafialny odpust „Porcjunkuli”. W tym dniu Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. Aby zyskać odpust w tym dniu należy wyzbyć się jakiegokolwiek przywiązania do grzechu, zyskać odpuszczenie grzechów w sakramencie pokuty i pojednania, godnie przyjąć Komunię Świętą. Należy także nawiedzić kościół, wyznać wiarę i odmówić modlitwę Ojcze nasz. Na potwierdzenie swego uczestnictwa w życiu Kościoła polecić dobremu Bogu intencje Ojca Świętego Franciszka odmawiając dowolną modlitwę.
  2. W czwartek z bazyliki katedralnej wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 7.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00, natomiast chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30. Kancelaria w tym dniu czynna od 8.00 do 8.30.
  4. W przyszłą niedzielę na godz. 17.15 zapraszamy Koła Żywego różańca na zmianę tajemnic i wspólny różaniec.
  5. Instytut Teologiczny w Sandomierzu rozpoczął nabór na studia podyplomowe katechetyczno-teologiczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  6. Legion Maryi z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sandomierzu zaprasza i przyjmuje zapisy na pielgrzymko-wycieczkę na Litwę w dniach 15-19 sierpnia 2022. Koszt 1300 zł +10 euro. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2022 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd