XXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj w naszej diecezji przeżywamy niedzielę synodalną. W następną niedziele na Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie dokumentów synodalnych do naszej świątyni.
  2. Również dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na pokrycie kosztów operacji Pani Krystyny Migoń, która zmaga się z rakiem trzonu trzustki. Zachęcamy do włączenia się w pomoc. 
  3. W czwartek rozpoczniemy nowy rok szkolny. Msza święta w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli o godz. 8.00. Z sakramentu pokuty przed rozpoczęciem nauki można skorzystać od poniedziałku do środy o godz. 17.30.
  4. Również w czwartek na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich ofiar II wojny światowej. Po Mszy św. druga część uroczystości będzie kontynuowana na Cmentarzu Katedralnym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 8.30.
  6. W piątek na Msze św. o godz. 18.00 i spotkanie po Eucharystii zapraszamy młodzież z klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo różańcowe.
  8. Decyzją Księdza Biskupa ks. Paweł kończy pracę w naszej wspólnocie parafialnej. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro, które dzięki niemu doświadczyła nasza wspólnota parafialna. Życzymy wielu łask Bożych i sił do pracy we wspólnocie seminaryjnej.
  9. W dniu 17 września (sobota) nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium i Bazyliki św. Antoniego w Radecznicy i Sanktuarium Nawiedzenia Matki Bożej w Krasnobrodzie. Koszt 80 zł. Zapisy i więcej informacji w zakrystii i u ks. Mariusza.
  10. Piesza Pielgrzymka z Sandomierza do Sulisławic wyruszy 7 września. Rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Katedralnej o godz. 7.30. Więcej informacji na plakacie.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2022 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd