III Niedziela Adwentu

 1. Witamy w naszej wspólnocie nowego Księdza Proboszcza księdza Leszka Hamerskiego. Oficjalna instalacja na urzędzie Proboszcza będzie miała miejsce
  w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
 2. Każdego dnia modlimy się na Mszach świętych roratnich o godz. 6.30. Poprzedzają je Godzinki ku czci NMP o godz. 6.00. Zapraszamy dzieci jak i wszystkich chętnych do ubogacenia przeżywania adwentu poprzez włączenie się w oczekiwanie na Boże Narodzenie wraz z Maryją Matką naszego Zbawiciela.
 3. Jutro, na Mszy św. o godz. 18.00, jak każdego 12. dnia miesiąca będziemy modlić się przez wstawiennictwo bł. księdza Antoniego Rewery.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie po Eucharystii zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 5. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą przystąpić do Sakramentu Pokuty i Komunii św. przed Świętami Bożego Narodzenia.
 6. U Sióstr pracujących w naszej parafii można nabyć opłatki na stół wigilijny, będziemy się nimi przełamywać i składać życzenia podczas wieczerzy wigilijnej.
 7. Nasz parafialny „Caritas” rozprowadza świece wigilijne, świecę tę zapalimy na wigilijnym stole, a w czasie świąt odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych będziemy mogli zostawić ją na znak naszej wspólnoty z nimi.
 8. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji kobiet. Po niej konferencja pt. „Czy Kościół dopuszcza rozwody? Trochę wiedzy na temat małżeństwa katolickiego”. Spotkanie poprowadzi Pani Monika Choda – prawnik i pracownik Sądu Biskupiego w Sandomierzu.
 9. W najbliższy piątek, jak w każdy trzeci piątek miesiąca, zapraszamy na kolejne spotkanie ABS czyli Akademii Biblijnej w Sandomierzu. Tematem tego spotkania Narodzenie Jezusa Chrystusa w Betlejem i jego okoliczności; poprowadzi je wykładowca Pisma świętego, ks. Paweł Lasek. Spotkanie będzie w piątek, 16 grudnia o godz. 18.45, w auli Wyższego Seminarium Duchownego, wejście przez furtę seminarium. Serdecznie zapraszamy!
 10. Rozpoczęliśmy ogrzewanie kościoła. Z tej racji taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów z tym związanych.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2023 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd