Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali dekoracje świąteczne w naszej świątyni, scholi za prowadzenie czuwania przed pasterką i śpiew w takcie, siostrze organistce, siostrom, księżom wikariuszom, grupom parafialnym, Liturgicznej Służbie Ołtarza
  2. Jak każdego 25. dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 w Boże Narodzenie będziemy się modlić w intencji obrony życia.
  3. Porządek Mszy świętych w drugi dzień świąt – czyli w św. Szczepana taki jak w każdą niedzielę. Taca ze św. Szczepana będzie przeznaczona na WSD w Sandomierzu. W ten dzień kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W drugi dzień świąt, czyli w poniedziałek w naszej świątyni na Mszy św. o godz. 12.30 wystąpi chór katedralny, zapraszamy do udziału w koncercie przed i po Mszy św.
  5. W tym tygodniu przeżywamy oktawę Bożego Narodzenia, we wtorek św. Jana Apostoła i Ewangelisty (na Mszach św. poświęcenie wina), w środę święto świętych Młodzianków, w piątek święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  6. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku – w sobotę 31 grudnia o godz. 16.00. Podczas Mszy św. dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej polecać będziemy ofiarodawców, dobroczyńców, jak też całą wspólnotę parafialną.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.15.
  8. W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. Sprawy nagłe można zgłaszać pod numer telefonu 798 997 909.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2023 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!