1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych i wspólny różaniec o godz. 17.15.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  3. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Trzech Króli, zostanie poświęcona kreda i kadzidło, które będzie można wziąć z koszyka przed ołtarzem. Dobrowolna ofiara zostanie przeznaczona na rzecz młodszej scholii, ministrantów i lektorów z naszej wspólnoty parafialnej. Taca z tego dnia zostanie przeznaczona na misje. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  4. Tradycją poprzednich lat ok. godz. 12.30 dołączymy się do Orszaku Trzech Króli, który będzie szedł z parafii Podwyższenia Krzyża św. na Sandomierski Rynek. Prosimy, by ubrać się – lub założyć dodatki w kolorze zielonym. Do udziału i włączenie się w Orszak zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii, jak i całe rodziny.
  5. Caritas Diecezji Sandomierskiej zachęca do udziału w Orszaku Trzech Króli, podczas którego będzie można przekazać dary tj. konserwy: mięsne, rybne, pasztety etc., które zostaną przekazane osobom potrzebującym na Ukrainie.
  6. Spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do Bierzmowania będzie 13 stycznia w piątek. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po niej.
  7. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
  8. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej parafialnej scholii młodszej w następną niedzielę 8 stycznia na godz. 10.50.
  9. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. Sprawy nagłe można zgłaszać pod numer telefonu 798 997 909. 

 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2023 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd