Niedziela Chrztu Pańskiego 

 

 1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
 2. Również dzisiaj serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej parafialnej scholii młodszej na godz. 10.50.
 3. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Narodzenia Pańskiego. Zwyczajowo śpiewamy kolędy do 2 lutego
 4. Spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do Bierzmowania będzie 13 stycznia w piątek. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po niej.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie modlitewne zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 6. Zapraszamy na Diecezjalne Nabożeństwo Ekumeniczne, które odbędzie się 20 stycznia 2023 r. w piątek o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu. Nabożeństwo poprzedzi koncert kolęd (od 16.00). Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy w intencji jedności wszystkich chrześcijan.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.
 8. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. Sprawy nagłe można zgłaszać pod numer telefonu 798 997 909.

 

 1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 8.30 zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół WSD w Sandomierzu.
 2. Również dzisiaj serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej parafialnej scholii młodszej na godz. 10.50.
 3. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Narodzenia Pańskiego. Zwyczajowo śpiewamy kolędy do 2 lutego
 4. Spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do Bierzmowania będzie 13 stycznia w piątek. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po niej.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie modlitewne zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 6. Zapraszamy na Diecezjalne Nabożeństwo Ekumeniczne, które odbędzie się 20 stycznia 2023 r. w piątek o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu. Nabożeństwo poprzedzi koncert kolęd (od 16.00). Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy w intencji jedności wszystkich chrześcijan.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.
 8. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to czas modlitewnego spotkania z odwiedzaną Rodziną, jak też okazja do poruszania spraw związanych z naszą wiarą i życiem parafialnym. Niech na naszych stołach będzie obecny krzyż, woda święcona i Pismo święte. Osoby, które w danym dniu nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiedniego terminu wizyty. Podczas trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po rannej Mszy św. w godzinach od 8.00 do 8.30. Sprawy nagłe można zgłaszać pod numer telefonu 798 997 909. Plan kolędy

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2023 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!