II niedziela zwykła

 1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 8.30 i spotkanie modlitewne zaprasza grupa św. Ojca Pio.
 2. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie księży odwiedzających rodziny naszej wspólnoty parafialnej, przeprowadzone rozmowy oraz za składane ofiary z tej okazji.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy wspomnienia: we wtorek św. Antoniego, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszki.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
 5. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 w trakcie adoracji nowenna do św. Józefa o godz. 17.30. W czwartek imieniny będzie obchodził nasz wikariusz ks. Mariusz Góra. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas której będziemy się modlić w intencji ks. Solenizanta.
 6. W środę rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy na Diecezjalne Nabożeństwo Ekumeniczne, które odbędzie się 20 stycznia 2023 r. w piątek o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu. Nabożeństwo poprzedzi koncert kolęd (od 16.00). Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy w intencji jedności wszystkich chrześcijan.
 7. Przegląd Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci ze wszystkich przedszkoli w Sandomierzu odbędzie się w czwartek 19 stycznia o godz. 10.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Sandomierzu
 8. W najbliższy piątek, jak w każdy trzeci piątek miesiąca, zapraszamy na kolejne spotkanie ABS czyli Akademii Biblijnej w Sandomierzu; poprowadzi je wykładowca Pisma świętego, ks. Paweł Lasek. Temat tego spotkania: Dzieciństwo i chrzest Jezusa Chrystusa. Spotkanie będzie w piątek, 20 stycznia o godz. 18.45, w auli Wyższego Seminarium Duchownego, wejście przez furtę seminarium. Serdecznie zapraszamy!
 9. W sobotę obchodzimy Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 10. Na spotkanie opłatkowe zapraszamy wszystkich należących do grup modlitewnych w naszej parafii: Kół Różańcowych, Grupy św. O. Pio, Intronizacji N.S. P. J, Obrońców Życia, Caritas parafialnego, w najbliższą niedzielę 22 stycznia 2023 r. na godz. 16.00.
 11. Niedziela 22 stycznia w Kościele obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2023 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Our website is protected by DMC Firewall!